Paziņojums

Aktuālā informācija pacientiem un pacientu piederīgajiem!


Rehabilitācijas centrs no 2021. gada 25.janvāra atsāk pacientu uzņemšanu.

Obligāta prasība pacientiem - līdzi nepieciešams 72 stundu negatīvs Covid-19 tests!


Svarīga informācija par SIA “Rehabilitācijas centrs “Tērvete”” darba organizēšanu koronavīrusa COVID-19 pandēmijas laikā!

ATGĀDINĀJUMS!

Apmeklējot Rehabilitācijas centru “Tērvete”, nepieciešams uzrādīt personas apliecinošo dokumentu.

Personas apliecinošie dokumenti ir:

Centra administrācija

Par mums

SIA RC "Tērvete" galvenie darbības virzieni ir medicīniskā rehabilitācija pulmonoloģisko un neiroloģisko saslimšanu pacientiem un pacientiem ar kustību-balsta aparāta patoloģiju, kā arī sociālā rehabilitācija. Atbilstoši LR Ministru kabineta 2009.gada 20.janvāra noteikumiem Nr. 60 Rehabilitācijas centrā "Tērvete" ir nodrošināta vides pieejamība pacientiem ar pārvietošanās traucējumiem.
Rehabilitācijas centrs ir izvietots valsts nozīmes arhitektūras piemineklī 1932. gadā 250 pacientiem celtajā Tērvetes Sanatorijas galvenajā korpusā. Rehabilitācijas centra atrašanās Tērvetes dabas parkā psihoemocionāli veicina pacientu atveseļošanos, kā arī dod iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku pastaigās Rūķu mežā, Raganas silā uzkāpt Tērvetes pilskalnā, kā arī apmeklēt A.Brigaderes muzeju "Sprīdīši", grāmatniecības muzeju "Ķipi" un Tērvetes senvēstures muzeju "Jērumi". Silā ir daudz ogu un sēņu, bet makšķernieki var iznomāt laivu un pamēģināt laimi Gulbju ūdenskrātuvē. Aktīvās atpūtas cienītāji var izmantot apkārtnes orientēšanās sporta kartes, ziemā Tērvete ir ideāla vieta distanču slēpošanai. Piedāvājam izmantot mūsu infrastruktūru sporta un atpūtas nometnēm, semināriem, banketiem, kāzām un citiem pasākumiem.


Rehabilitācijas centra "Tērvete" privātuma politika


Informācija par amatpersonu un darbinieku mēnešalgas apmēru sadalījumā pa amatu grupām

hackers counter system